Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 73 264 ověřených firem.

J and D Imports s.r.o.

J and D Imports s.r.o.

Naše společnost J and D Imports se již od roku 1995 zabývá dovozem čerstvé - nepražené kávy z celého světa. Pro kvalitu uděláme maximum. Z toho důvodu kávu pečlivě vybíráme a to přímo od lokálních farmářů, až po přední velkopěstitelské producenty kteří upřednostňují pěstování kávy tradičním způsobem. Díky naší pečlivosti a přísnému výběru kávy se z nás také stali certifikovaní BIO prodejci. Dodáváme tedy kávu v bio kvalitě (BIO - Organic).
Pojďme si povědět něco o kávě jako takové... Že se spolu s vodou a čajem řadí mezi celosvětově nejžádanější nápoje ví téměř každý. My si, ale dnes povíme několik vět o kávě jako takové, historii a způsobu pěstování.

Začněme 602 491 981. Jedná se o keř rostoucí v subtropickém až tropickém podnebí Je pěstován v Asii, Jižní a Střední Americe, v Africe, Arabském poloostrově a Indonésii, především v hornatých krajinách. Zde se keříky kávovníku předpěstují v bavlněných obalech do výšky cca 30 - 50cm. Teprve poté jsou vysazovány na plantážích, především na slabě kyselých, hlinitých pískách. Vyžaduje teplé a vlhké podnebí se stálými teplotami mezi 18-22 °C. Teplota je velice důležitá, neboť při nízkých hodnotách kolem 0°C keře neplodí a hynou. Vzrůst a plodnost kávových keřů / stromů je závislý na jejich druhu a pěstební oblasti. V zásadě je dělíme na 2 druhy.

Základní údaje:
IČ: 25778412
DIČ: CZ25778412
Hlavní město Praha

Železniční 483/3
Praha
10000

Firemní kontakty:
+420 602 491 981

info@jdimports.cz

http://www.jdimports.cz

Provozní doba:

DLE TELEFONICKÉ DOHODY


p. Jiří Antoš


 
 

Klíčová slova