Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 73 310 ověřených firem.

<strong>inkasta s.r.o.</strong>

inkasta s.r.o.

Specializujeme se na práci s přírodním kamenem. Nabízíme stavební a kamenické práce, realizaci dlažeb, obkladů, zdí, schodišť, komunikací, dvorů pilířů či mostů z přírodního kamene. Provádíme rekonstrukce, čištění, repase a restaurování kamenných konstrukcí a objektů. Nabízíme bohatou paletu druhů kamene (např. žula, vápenec, pískovec, břidlice, travertin, mramor aj.)

Kamenické práce

Nabízíme komplexní služby v oblasti kamenických prací. Dodáme a namontujeme do vašeho interiéru i exteriéru rozmanité stavební prvky a konstrukce z přírodního kamene. Řídíme se při tom vašimi přáními a představami.

Kamenná dlažba, opravy kamenných podlah

Dodáme kamenné dlažby. Na výběr u nás máte ze široké palety materiálů, povrchových úprav i druhů kvalitního přírodního kamene. Také provádíme opravy, čištění a broušení kamenných podlah.

Kamenné obklady stěn a fasád

Provádíme kamenné obklady stěn a fasád. Přírodní kámen je ekologický a kvalitní materiál, který Vám vydrží po celý život a ozdobí každý exteriér i interiér. Zakázku zpracujeme přesně podle vašich představ.

Dláždění komunikací, chodníků a dvorů

Dláždíme komunikace, chodníky i dvory přírodním kamenem. Dlažba od nás bude nejen dobře a dlouhá léta sloužit svému účelu, ale také vás každý den potěší.

Kamenné zdi a zídky

Stavíme kamenné zdi a zídky. Stojíte o trvanlivou a pěknou zeď či zídku z přírodního kamene, která ozdobí váš dům nebo zahradu? Vsaďte na kámen a na nás. Určitě si vyberete.

Kamenná schodiště, obklady krbů, ostění

Obkládáme kamenem schodišťové stupně a krby a realizujeme kamenná ostění. Kamenné obložení je kvalitní a dlouhodobé řešení, které vkusně doplní každý interiér.

Restaurování památkově chráněných objektů z kamene

Provádíme restaurování památkově chráněných objektů z kamene. Na kontě máme již celou řadu citlivě a vkusně zrestaurovaných kamenných konstrukcí u nejrůznějších památek – např. na Svaté Hoře u Příbrami nebo na adrese Ke Karlovu 5 v Praze.

Opravy, čištění a repase kamenných prvků

Zajišťujeme opravy, čištění a repase všech druhů kamenných prvků. Vše provedeme spolehlivě, profesionálně a s citem a kámen bude zářit jako nový.

Kamenné opěrné zdi a pilíře

Stavíme a opravujeme opěrné zdi a pilíře z přírodního kamene. Opěrné zdi a pilíře jsou důležitou součástí stavby, která zajišťuje stabilitu celého objektu. Nenechte nic náhodě a ozvěte se nám.

Základní údaje:
IČ: 25235745
DIČ: CZ25235745
Plzeňský kraj

Cvokařská 188/2
Plzeň
30100

Provozní doba:

Pondělí 07:00 - 16:00
Úterý 07:00 - 16:00
Středa 07:00 - 16:00
Čtvrtek 07:00 - 16:00
Pátek 07:00 - 16:00
Sobota zavřeno -
Neděle Zavřeno -


Ing. Luděk Formánek
jednatel
+420 603 170 203
formanek@inkasta.cz


p. Michaela Prokůpková
sekretariát
+420 739 289 072
inkasta@inkasta.cz


p. Vít Wohlrab
realizace zakázek
+420 603 170 671
wohlrab@inkasta.cz


 
 
 

Klíčová slova