Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 73 262 ověřených firem.

<strong>LUKON BULBS</strong>

LUKON BULBS

Naše firma v Lovčicích má již více než padesátiletou tradici v pěstování a šlechtění květin a jejich prodeje, včetně zasílání. Předkládáme Vám naši nabídku formou internetového katalogu. Věříme, že z více než 2000 (na podzim přes 3000) položek uvedených v naši nabídce si vybere i ten nejnáročnější zahrádkář. Naši stálí zákazníci si jistě povšimnou řady nových odrůd uvedených vůbec poprvé.

V jarní nabídce téměř 500 odrůd lilií je naše firma bezkonkurenčně největší ve světě! Od ledna bude připraven jarní katalog se širokou škálou odrůd lilií, mečíků, jiřinek, mečíků, bohyšek a jiných na jaře sázených cibulovin a trvalek.

Nabízené budou novinky mečíků a bohyšek, introdukce předních českých a slovenských pěstitelů lilií. Zasíláme během února - června. I letní nabídka je velmi široká. Přes 500 kultivarů denivek, přes 500 druhů kosatců-irisů, mnoho novinek trvalek a okrasných trav. Budeme uvádět vlastní odrůdy a další české introdukce denivek a kosatců. Zasíláme během července - září. V podzimní nabídce bude vždy 500 druhů tulipánů, přes 400 druhů narcisů, stovky odrůd cibulovin, další trvalky. Rovněž i zde budeme nabízet nové vlastní kultivary tulipánů a narcisů, pojmenované u příležitosti konání výstav Flora Olomouc. Zasíláme během srpna- listopadu. Speciality – bude nabízen pěkný sortiment orchidejí – střevičníků, připravujeme další nové sorty pivoněk a čemeřic, unikátní trvalky. Naše nové barevné katalogy – katalog Jaro, katalog Léto a katalog Podzim posíláme na požádání. Zákazníci, kteří si objednali u naší firmy za poslední rok dostávají katalogy automaticky. V našem on-line katalogu jsou k dispozici vedle celkového nabízeného sortimentu také ke stažení tyto naše tištěné katalogy ve formátu pdf. Upozorňujeme, že tyto tištěné katalogy a počítačová nabídka nejsou identické, zejména pak počítačová část je pružnější v nabídce novinek, výprodejních slev a poradenské činnosti.

Názvosloví - názvy druhů neboli soret (vznikly šlechtěním či selektivním výběrem, takzvané hybridy či kultivary) jsou v našem katalogu uváděny velkými, tučnými písmeny. Přírodní druhy a jejich variace (botanické a jejich variety) jsou v katalogu uváděny malými, tučnými písmeny. Přirovnání, citace nebo synonyma jsou psány kurzívou.

Základní údaje:
IČ: 14990776
DIČ: CZ520515142
Královéhradecký kraj

Lovčice 30
Lovčice
50361

Firemní kontakty:
+420 495 482 377
+420 495 482 378

lukonbulbs@mybox.cz

http://www.lukon-bulbs.eu
https://lukon-bulbs.eu/kata...

Provozní doba:

Jinak dle tel.

Pondělí 7:00 - 15:30
Úterý 7:00 - 15:30
Středa 7:00 - 15:30
Čtvrtek 7:00 - 15:30
Pátek 7:00 - 15:30


Ing. Pavel Nejedlo
majitel


p. Radka Šídlová
kontaktní osoba


 

Klíčová slova