Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 73 376 ověřených firem.

<strong>MITEX CZ</strong> s.r.o.

MITEX CZ s.r.o.

Naší hlavní činností je likvidace odpadů se specializací na nebezpečné odpady a černé skládky, ekologické likvidace azbestu a sanace starých ekologických zátěží.
Dále se zabýváme demolicemi všeho druhu, ať už prováděných strojově nebo postupným rozebíráním. Máme za sebou řadu úspěšných zakázek, jejichž seznam včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

Likvidace nebezpečných odpadů
Specializujeme se na likvidaci nebezpečných odpadů, jako jsou nejrůznější ropné produkty, oleje, mazut, azbest apod. Na činnost spojenou s likvidací nebezpečného odpadu máme oprávnění od hygienické stanice.

Sanace starých ekologických zátěží
Nabízíme sanace starých ekologických zátěží. Zpracujeme rizikové a chemické analýzy, provedeme geologické práce, odběry vzorků.

Likvidace černých skládek
Zajistíme zlikvidování černé skládky s možností zabezpečení a zúrodnění. Likvidaci černých skládek provádíme v souladu s platnými zákony a předpisy.

Ekologická likvidace azbestových materiálů
Věnujeme se likvidaci azbestu. Azbest je od roku 1984 zařazen mezi karcinogeny pro člověka a v nově postavených budovách by se již neměl vyskytovat. Používání azbestových výrobků bylo omezeno pouze na případy, kdy není možno použít jiné materiály.

Bourání konstrukcí hydraulickými nůžkami
Bouráme konstrukce hydraulickými nůžkami. Bouráním pomocí hydraulických nůžek lze oddělit střešní rámy, rámy oken, zábradlí a jiné části konstrukcí. Použití hydraulických nůžek snižuje hladinu otřesů a je velice bezpečné a ekonomické.

Základní údaje:
IČ: 26427435
DIČ: CZ26427435
Hlavní město Praha

Na sádce 1749/1
Praha
14900

Firemní kontakty:
+420 601 345 003
+420 723 858 365

demolicemitex@demolicemitex.cz

http://www.demolicemitex.cz

Provozní doba:

Dle telefonické domluvy.


p. Milan Plachý
jednatel
+420 723 858 365
plachy@demolicemitex.cz


RNDr. Ctirad Sviták
rozpočty, příprava
+420 601 345 003
Svitak@DemoliceMitex.cz


 

Klíčová slova