Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 73 048 ověřených firem.

<strong>Penzion U Lesa</strong>

Penzion U Lesa

Penzion u lesa nabízí výrazné slevy pro středně a dlouhodobé ubytování (týdny-měsíce).
Ubytování je vhodné i pro firemní pracovníky a pro pracovní skupiny.
Penzion se nachází v klidném místě přímo u nově vybudované cyklostezky, kterou se dostanete za 20 min. do centra krajského města, nebo za 10 min. přímo mezi jihočeské rybníky.
ZOO Ohrada a Zámek Hluboká je odtud asi 30 - 40 min pomalé jízdy na kole. K cestě do centra Č. Budějovic lze využít i autobus MHD, nejbližší zastávka je asi 200 m.


Poskytujeme celoročně cenově příjemné ubytování, při pobytech delších než 5 dní máme výrazné slevy. Vybrat si lze mezi dvoulůžkovými pokoji (v každém je lednička a TV) nebo dvou i vícelůžkovými apartmány, V penzionu je i malé wellness studio, kromě infrasauny a klasických masáží a manuální lymfodrenáže (certifikovaným zkušeným masérem) nabízíme i masáž na mechanickém vyhřívaném lůžku s jadeity a turmalíny (bez doteku maséra). Využít lze i biolampy - léčení světlem. Hosté penzionu mají 25 % slevu na všechny procedury, výrazné slevy jsou i pro seniory (nad 60 let). V letních měsících je k dispozici přírodní ohniště, půjčujeme i gril na dřevěné uhlí.
Nedaleko od nás je nově vybudovaná hala Pouzar (bruslení, lední hokej) s restaurací.

Nově máme v nabídce půjčování hůlek Nordic walking včetně instruktáže a zapůjčení sportovních hodinek na kontrolu tepu. V lese přímo před domem je nově vybudovaná síť zpevněných cest s naučnými tabulemi, odpočinkovými místy (lavičky, stoly), ideální pro tento sport (i pro vycházky a pikniky).

Základní údaje:
IČ: 63904748
DIČ: CZ5455023948
Jihočeský kraj

Zavadilka 2150
České Budějovice
37005

Ing. Zuzana Balounová
majitelka

Klíčová slova