Nej-Firmy

U nás lidé hledají nej firmy. Jste mezi nimi?

V katalogu se nachází 72 913 ověřených firem.

Jana Hromádková-Marková<br>BIOLEPEK  s.r.o.

Jana Hromádková-Marková
BIOLEPEK s.r.o.

Kdo jsme
Jsme malá rodinná firma a od roku 2014 dovážíme do České republiky ovesné sušenky vysoké kvality, které jsou přirozeně bezlepkové, bez konzervantu, umělých barviv a sladidel.

Naše produkty jsou výjimečné tím, že při zpracování jejich základních surovin a následné výrobě nedochází ke kontaminaci lepkem a proto jsou bezpečné i pro celiaky (více).

Vznik a vývoj naší firmy
Jmenuji se Jana Hromádková a já, moje maminka i babička jsme celiaci. Po střední škole jsem odcestovala do Velké Británie, kde mi také po dlouholetých potížích byla v 26 letech diagnostikována celiakie. Následně se moje maminka i babička nechaly otestovat, načež také zjistily odkud plynuly jejich nesčetné zdratvotní problémy, od věčné bolesti břicha, chronické únavy až po žlučníkové kameny.

Jelikož jsem nadále setrvávala ve Velké Británii, začala jsem pátrat po tamní nabídce bezlepkového zboží. Dostupnost těchto výrobků je v Anglii bohatá, avšak nejvíc jsem si oblíbila sortiment společnosti Doves Farm. Nejen že se mi líbí způsob jejich výrobního procesu, ale všechny jejich výrobky jsou i velmi chutné a kvalitní. Nabídka firmy Doves Farm je široká, z nichž mým absolutním favoritem jsou Bezlepkové směsi – Samokypřící Směs, Směs Bílá a Rýžová mouka bez lepku.

Lze z nich upéct téměř cokoliv, takže ať už se slaví Vánoce, Velikonoce, pečeme dorty k narozeninám, nebo mě jen honí mlsná, nepřipadám si o nic ochuzená.

Po několika letech se vracím domů, a tak jsme vlastně přišli na myšlenku dovážet tyto výrobky do České Republiky a obohatit o ně i náš trh.

Na podzim roku 2011 jsme kontaktovali výrobce Doves Farm, který byl velmi vstřícný a měl velký zájem o spolupráci s Českou Republikou. Výrobky jsou nyní úspěšně zavedeny v Kauflandu. Věřím, že pokud se rozhednete je vyzkoušet, tak Vás nezklamou.

Nyní (červen 2014) se nám podařilo navázat spolupráci se skotským výrobcem proslulých Ovesných sušenek bez lepku značky Nairns. Od července 2014 jsou k dostání v síti Kaufland, u nás v Eshopu a postupně ve vybraných prodejnách zdravé výživy. V záložce Oves Nairns naleznete bližší informace o výrobcích i bezlepkovém ovsu.Nabízíme biopotraviny, bezlepkové potraviny ze světa.

Nabízíme:
-Slané Tyčinky
-Preclíky bez lepku
-Bezlepkové mouky a směsi
- Doplňky pro pečení
-Ovesné sušenky NAIRNS bez lepku
-Lupínky bio a bez lepku
-Těstoviny bio a bez lepku
-Cookies bio a bez lepku
-Sušenky bez lepku a laktozy

Základní údaje:
IČ: 07662581
Středočeský kraj

Čs. armády 361
Řevnice
252 30

Provozní doba:

DLE TELEFONICKÉ DOHODY


p. Jana Hromádková-Marková
+420 727 980 555


 
 

Klíčová slova